​מזמינה אותך להתחבר אל האני האופנתית שלך וללמוד כיצד להתלבש באופן המיטבי עבורך: ​מה נכון ולא נכון למבנה הגוף שלך, לאורח החיים, לתקציב וגם לאופי. 

תקבלי כלים מעשיים לשיפור המראה והבטחון; התאמת גזרות למבנה הגוף, מה מחמיא או לא ולמה, התאמת צבעים, איבזוּר, שילוב פריטים וכל מה שקשור לבניית המלתחה שלך, ליטוש התדמית ויצירת LOOK אישי, מחמיא והולם. 

נוכל להיפגש בבית ואפילו רצוי לבחון את ארון הבגדים או שנצא לסיבוב לשופינג ואפשר כמובן לעשות גם וגם. 

כדי שתוכלי ליהנות מהחוויה ולא לשכוח כלום בהמשך העצמאי אשלח בסוף התהליך סיכום עם מה שחשוב לזכור ועוד המון השראה.

תקבלי כלים שיאפשרו לך לבחור ולבנות בכל יום מחדש את הלוק שהוא הכי את.

הופכות את ארון הבגדים

אם יש לך ארון מלא ובכל זאת את מתוסכלת מזה שאין לך מה ללבוש, זו פגישה נהדרת עבורך. במפגש אינטימי, תוך כדי מדידות ומעבר על מה שצברת לאורך השנים, אוכל להכיר אותך ואת הצרכים שלך ובהתאם ללמד אותך מה עובד עבורך, מה לא ולמה. תיפרדי מפריטים לא מוצלחים, תלמדי איך לשלב את הטובים ולנצל אותם באופן המוצלח ביותר ובנוסף, ניצור רשימת קניות של הפריטים החסרים להשלמת מלתחה מושלמת.

יוצאות לשופינג

לחזור עם שקיות זה חלק מהכיף, אבל מלתחה וסגנון אישי לא נבנים ביום וחלק משמעותי מהמפגש הוא למידה וקבלת כלים להמשך עצמאי. בסיבוב בין חנויות רלוונטיות לצרכים ולתקציב שלך, תוכלי להתנסות בגזרות, צבעים ושילובים שלא היית בוחרת לבד, ללמוד איך לבנות ולאזן לוק, אילו פריטים כדאי לקנות איפה, כיצד למקסם כל פריט ומה הכי נכון להרחבת המלתחה וליטוש המראה החדש שלך.

גם וגם

לחוויה מעמיקה ורחבה אני ממליצה על 2-3 פגישות; גם תפיקי את המרב ממפגש הארון וגם נמשיך יחד בבניית הלוק החדש-מחודש שלך, תוך שימת דגש הן על למידה והן על השלמה מושכלת של המלתחה הנוכחית.

קניינות אישית

אם אין לך זמן לקניות אבל את לא מוכנה לוותר על לוק מחמיא, הולם, מלוטש ועדכני

(כמו שמגיע לך), אני מציעה גם שירותי קניינות אישית.

נתחיל בפגישה בבית – אכיר את הטעם, הסגנון והמידות שלך, אבין על אילו צרכים המלתחה צריכה לענות, נוודא שאין טעויות בארון ותלמדי כיצד לנצל באופן המיטבי את הקיים. בהתאם לתקציב השופינג שלך, אשלים ואשדרג את המלתחה בתמהיל הנכון שישרת אותך ואת הלוק שלך.

את מוזמנת להתקשר 0542475767 או לשלוח מייל, אשמח להרחיב ולענות על כל שאלה

  • Black Instagram Icon
  • Facebook Social Icon